Noordvaal school rugby fixtures & results 2015

# DATE OPPONENT VENUE / EVENT
AFFIES
1 Sat.21Mar Helpmekaar 24 0 Won Away
2 Sat.28Mar Paul Roos 12 29 Lost Paul Roos R/D
3 Thu.02Apr EG Jansen 41 5 Won Kearsney Easter Rugby Fest
4 Sat.04Apr SACS 10 13 Lost Kearsney Easter Rugby Fest
5 Mon.06Apr Framesby 57 0 Won Kearsney Easter Rugby Fest
6 Sat.18Apr Westville 33 10 Won Home
7 Sat.25Apr Wildeklawer SARU 50 0 Won Wildeklawer
8 Mon.27Apr Paarl Gim 22 22 Drew Wildeklawer
9 Sat.09May Grey College 29 18 Won Away
10 Sat.16May KES 92 0 Won Home
11 Sat.23May Waterkloof 28 15 Won Home
12 Sat.30May Jeppe 64 26 Won Home
13 Sat.06Jun Menlopark X X Drew Cancelled
14 Sat.25Jul Maritzburg College 50 19 Won Home
15 Sat.01Aug Glenwood 22 20 Won Away
16 Sat.08Aug Pretoria BH 56 3 Won Away
BEN VORSTER
1 Sat.07Mar Oos-Moot 21 23 Lost NWU Vaal Reeks
2 Sat.14Mar Montana 35 29 Won Puk Vaal Reeks
3 Sat.21Mar Frikkie Meyer 64 12 Won Puk Vaal Reeks
4 Thu.02Apr KES 12 54 Lost KES Rugby Festival
5 Sat.04Apr Eldoraigne 7 10 Lost KES Rugby Festival
6 Mon.06Apr Daniel Pienaar 13 34 Lost KES Rugby Festival
7 Sat.25Apr Brackenfell 12 48 Lost Klein Karoo Topskole
8 Mon.27Apr Piketberg 55 8 Won Klein Karoo Topskole
9 Fri.01May Helpmekaar 12 42 Lost Away
10 Sat.16May Louis Trichardt 64 7 Won Away
11 Sat.23May Rustenburg 26 26 Drew Home
12 Sat.30May Pietersburg 48 48 Drew Home
13 Sat.06Jun Garsfontein X X Drew Cancelled
14 Sat.20Jun Frikkie Meyer 39 5 Won Limpopo Big Schools playoff
15 Sat.25Jul Pietersburg 21 48 Lost Limpopo Big Schools final
16 Sat.01Aug Secunda 25 15 Won Home
17 Sat.08Aug Randburg 48 25 Won Beeld
18 Sat.15Aug Potch Gim 10 21 Lost Beeld
CENTURION
1 Sat.07Mar EG Jansen 3 65 Lost Tuks-Reeks
2 Sat.14Mar Monument 5 52 Lost Tuks-Reeks
3 Sat.21Mar Transvalia 14 14 Drew Tuks-Reeks
4 Thu.02Apr Voortrekker (Beth) 7 10 Lost Oakdale Rugby Fest
5 Sat.04Apr Brandwag 21 23 Lost Oakdale Rugby Fest
6 Mon.06Apr Windhoek Gim 34 35 Lost Oakdale Rugby Fest
7 Sat.18Apr Klerksdorp 21 12 Won Tuks-Reeks
8 Thu.23Apr John Vorster 14 17 Lost Away
9 Fri.01May Marais Viljoen 19 36 Lost Tuks-Reeks
10 Sat.09May Transvalia 22 5 Won Tuks-Reeks
11 Sat.16May Montana 26 8 Won Home
12 Sat.23May Wonderboom 22 32 Lost Home
13 Sat.30May Zwartkop 46 29 Won Home
14 Sat.06Jun Eldoraigne 0 38 Lost Away
EG JANSEN
1 Sat.07Mar Centurion 65 3 Won Tuks-Reeks
2 Sat.14Mar Transvalia 95 38 Won Tuks-Reeks
3 Sat.21Mar Monument 8 18 Lost Tuks-Reeks
4 Thu.02Apr Affies 5 41 Lost Kearsney Easter Rugby Fest
5 Sat.04Apr Framesby 31 6 Won Kearsney Easter Rugby Fest
6 Mon.06Apr Grey College 15 17 Lost Kearsney Easter Rugby Fest
7 Sat.18Apr Eldoraigne 35 15 Won Tuks-Reeks
8 Sat.25Apr Glenwood 33 3 Won Wildeklawer
9 Mon.27Apr HJS Paarl BH 14 19 Lost Wildeklawer
10 Fri.01May Garsfontein 47 31 Won Tuks-Reeks
11 Sat.09May Monument 29 17 Won Tuks-Reeks
12 Sat.16May Marais Viljoen x x Drew Home
13 Sat.23May Kempton Park 39 12 Won Home
14 Sat.30May Monument 26 32 Lost Home
15 Sat.06Jun Florida 82 15 Won Away
16 Sat.13Jun Rustenburg 73 12 Won Away
17 Sat.08Aug Waterkloof 26 22 Won Beeld
18 Tue.18Aug HTS Middelburg 41 43 Lost Beeld MACRO SEMI
ELDORAIGNE
1 Tue.03Mar Hugenote (Springs) 20 5 Won Away
2 Sat.07Mar Rustenburg 24 19 Won Tuks-Reeks
3 Sat.14Mar HTS Middelburg 22 14 Won Tuks-Reeks
4 Sat.21Mar Klerksdorp 12 0 Won Tuks-Reeks
5 Thu.02Apr Daniel Pienaar 25 6 Won KES Rugby Festival
6 Sat.04Apr Ben Vorster 10 7 Won KES Rugby Festival
7 Mon.06Apr DHS 26 17 Won KES Rugby Festival
8 Sat.18Apr EG Jansen 15 35 Lost Tuks-Reeks
9 Thu.23Apr Montana 30 3 Won Away
10 Fri.01May Pietersburg 43 10 Won Tuks-Reeks
11 Sat.09May Kempton Park 13 10 Won Tuks-Reeks
12 Sat.16May Wonderboom 23 13 Won Away
13 Sat.23May Zwartkop 34 16 Won Home
14 Sat.30May John Vorster 17 13 Won Home
15 Sat.06Jun Centurion 38 0 Won Home
16 Wed.10Jun Wonderboom 23 13 Won Home
17 Sat.01Aug Kempton Park 20 14 Won Home
18 Sat.08Aug Monument 24 26 Lost Beeld
FLORIDA
1 Sat.14Mar Pietersburg 12 52 Lost Tuks-Reeks
2 Sat.21Mar Vereeniging Gim 32 14 Won Tuks-Reeks
3 Wed.25Mar Nelspruit 24 55 Lost Tuks-Reeks
4 Sat.28Mar Rustenburg 10 18 Lost Pukke Skouspel
5 Mon.30Mar Potch Gim 13 60 Lost Pukke Skouspel
6 Sat.18Apr Ermelo 17 31 Lost Tuks-Reeks
7 Fri.01May Rustenburg 23 43 Lost Tuks-Reeks
8 Sat.09May Vereeniging Gim 20 21 Lost Tuks-Reeks
9 Sat.23May Monument 7 110 Lost Away
10 Sat.30May Marais Viljoen 14 40 Lost Away
11 Sat.06Jun EG Jansen 15 82 Lost Home
12 Sat.13Jun Kempton Park 19 47 Lost Away
13 Sat.13Jun Menlopark Away
14 Sat.20Jun Rustenburg 31 19 Won Home
15 Sat.25Jul Marais Viljoen 11 17 Lost Home
GARSFONTEIN
1 Sat.07Mar Ermelo 45 17 Won Tuks-Reeks
2 Sat.14Mar Marais Viljoen 55 7 Won Tuks-Reeks
3 Sat.21Mar Kempton Park 27 30 Lost Tuks-Reeks
4 Thu.02Apr Golden Lions Inv 106 7 Won St John’s Rugby Festival
5 Sat.04Apr Nelspruit 16 28 Lost St John’s Rugby Festival
6 Mon.06Apr HJS Paarl BH 9 32 Lost St John’s Rugby Festival
7 Wed.08Apr Outeniqua 10 27 Lost Noord-Suid
8 Sat.11Apr Paarl Gim 24 48 Lost Noord-Suid
9 Sat.18Apr Pietersburg 46 17 Won Tuks-Reeks
10 Fri.01May EG Jansen 31 47 Lost Tuks-Reeks
11 Sat.09May Nelspruit 31 26 Won Tuks-Reeks
12 Sat.16May Waterkloof 27 25 Won Home
13 Sat.23May Menlopark 31 21 Won Away
14 Sat.06Jun Ben Vorster X X Drew Cancelled
15 Sat.25Jul Helpmekaar 26 22 Won Home
16 Sat.08Aug Nelspruit 48 36 Won Beeld
17 Tue.18Aug Monument 37 36 Won Beeld MACRO SEMI
18 Sat.22Aug HTS Middelburg 42 40 Won Beeld MACRO FINAL
HELPMEKAAR
1 Sat.07Mar Die Anker 10 23 Lost Home
2 Tue.10Mar Parktown 37 23 Won Away
3 Sat.14Mar St John’s 48 7 Won Home
4 Sat.21Mar Affies 0 24 Lost Home
5 Thu.02Apr Michaelhouse 19 52 Lost St Stithians Festival
6 Sat.04Apr Grey HS 13 28 Lost St Stithians Festival
7 Mon.06Apr St Andrew’s 29 28 Won St Stithians Festival
8 Sat.25Apr Brandwag 20 18 Won Klein Karoo Topskole
9 Mon.27Apr Marlow 28 30 Lost Klein Karoo Topskole
10 Fri.01May Ben Vorster 42 12 Won Home
11 Sat.16May Pietersburg 58 28 Won Away
12 Sat.23May Frikkie Meyer 73 15 Won Home
13 Sat.30May Waterkloof 17 16 Won Home
14 Sat.06Jun Jeppe 34 17 Won Home
15 Sat.13Jun Kynoch Noord-Kaap Away
16 Sat.25Jul Garsfontein 22 26 Lost Away
17 Sat.01Aug Hugenote (Springs) 34 18 Won Away
18 Sat.08Aug Pietersburg 32 20 Won Beeld
19 Sat.15Aug Oos-Moot 24 19 Won Beeld
20 Sat.22Aug Potch Gim 30 27 Won Beeld LARGE FINAL
HTS MIDDELBURG
1 Sat.28Feb Transvalia 45 14 Won Home
2 Sat.07Mar Klerksdorp 47 19 Won Tuks-Reeks
3 Sat.14Mar Eldoraigne 14 22 Lost Tuks-Reeks
4 Sat.21Mar Rustenburg 41 26 Won Tuks-Reeks
5 Thu.02Apr Grey College 19 22 Lost Kearsney Easter Rugby Fest
6 Sat.04Apr Glenwood 22 11 Won Kearsney Easter Rugby Fest
7 Mon.06Apr Selborne 23 15 Won Kearsney Easter Rugby Fest
8 Sat.18Apr Monument 5 28 Lost Tuks-Reeks
9 Sat.25Apr Paarl Gim 3 21 Lost Wildeklawer
10 Mon.27Apr Oakdale 24 23 Won Wildeklawer
11 Fri.01May Kempton Park 12 30 Lost Tuks-Reeks
12 Sat.09May Pietersburg 48 15 Won Tuks-Reeks
13 Sat.16May Middelburg 41 26 Won Away
14 Sat.23May Nelspruit 35 33 Won Home
15 Sat.30May HTS Witbank 86 7 Won Home
16 Sat.25Jul Nelspruit 12 10 Won Home
17 Sat.08Aug Menlopark 33 18 Won Beeld
18 Tue.18Aug EG Jansen 43 41 Won Beeld MACRO SEMI
19 Sat.22Aug Garsfontein 40 42 Lost Beeld MACRO FINAL
JEPPE
1 Tue.17Mar Kempton Park 24 12 Won Home
2 Sat.21Mar St Stithians 51 15 Won Home
3 Thu.02Apr St Charles 27 24 Won St John’s Rugby Festival
4 Sat.04Apr Paul Roos 5 14 Lost St John’s Rugby Festival
5 Mon.06Apr Nelspruit 33 35 Lost St John’s Rugby Festival
6 Sat.18Apr Northwood 29 22 Won Home
7 Sat.25Apr Maritzburg College 21 20 Won Jeppe 125th
8 Mon.27Apr DHS 27 21 Won Jeppe 125th
9 Fri.01May Westville 27 20 Won Away
10 Sat.09May Pretoria BH 39 24 Won Away
11 Sat.16May St Benedict’s 36 13 Won Home
12 Sat.23May St Alban’s 24 13 Won Home
13 Sat.30May Affies 26 64 Lost Away
14 Sat.06Jun Helpmekaar 17 34 Lost Away
15 Sat.13Jun St John’s 39 24 Won Away
16 Sat.25Jul Parktown 27 20 Won Home
17 Sat.01Aug Waterkloof 16 32 Lost Home
18 Sat.08Aug KES 0 24 Lost Away
19 Sat.15Aug Pretoria BH 9 5 Won Home
KEMPTON PARK
1 Sat.14Mar Ermelo 35 12 Won Tuks-Reeks
2 Tue.17Mar Jeppe 12 24 Lost Away
3 Sat.21Mar Garsfontein 30 27 Won Tuks-Reeks
4 Tue.24Mar Marais Viljoen 17 33 Lost Tuks-Reeks
5 Thu.02Apr Marlow 10 23 Lost Oakdale Rugby Fest
6 Sat.04Apr Sentraal 18 12 Won Oakdale Rugby Fest
7 Mon.06Apr Voortrekker (Beth) 18 15 Won Oakdale Rugby Fest
8 Wed.08Apr Drostdy 18 19 Lost North-South Festival
9 Fri.10Apr Hugenote 21 15 Won North-South Festival
10 Sat.18Apr Nelspruit 21 31 Lost Tuks-Reeks
11 Fri.01May HTS Middelburg 30 12 Won Tuks-Reeks
12 Sat.09May Eldoraigne 10 13 Lost Tuks-Reeks
13 Sat.16May Jeugland 45 26 Won Home
14 Sat.23May EG Jansen 12 39 Lost Away
15 Sat.06Jun Rustenburg 58 5 Won Away
16 Sat.13Jun Florida 47 19 Won Home
17 Sat.20Jun Monument 22 22 Drew Home
18 Sat.25Jul Die Anker 42 8 Won Home
19 Sat.01Aug Eldoraigne 14 20 Lost Away
KES
1 Sat.21Mar St John’s 19 15 Won Away
2 Thu.02Apr Ben Vorster 54 12 Won KES Rugby Festival
3 Sat.04Apr Rondebosch 10 10 Drew KES Rugby Festival
4 Mon.06Apr Queen’s 16 20 Lost KES Rugby Festival
5 Sat.18Apr Pretoria BH 16 11 Won Away
6 Sat.25Apr Bishops 15 33 Lost Jeppe 125th
7 Mon.27Apr Westville 18 11 Won Jeppe 125th
8 Sat.09May Maritzburg College 33 34 Lost Away
9 Sat.16May Affies 0 92 Lost Away
10 Sat.23May Westville 12 17 Lost Home
11 Sat.30May St Alban’s 18 10 Won Home
12 Fri.05Jun St Stithians 40 8 Won Away
13 Sat.13Jun Monument 22 52 Lost Away
14 Sat.25Jul Pretoria BH 24 22 Won Home
15 Sat.01Aug Parktown 17 20 Lost Home
16 Sat.08Aug Jeppe 24 0 Won Home
KLERKSDORP
1 Sat.21Feb Kynoch Noord-Kaap 5 33 Lost Away
2 Sat.07Mar HTS Middelburg 19 47 Lost Tuks-Reeks
3 Sat.14Mar Rustenburg 43 12 Won Tuks-Reeks
4 Sat.21Mar Eldoraigne 0 12 Lost Tuks-Reeks
5 Sat.28Mar Drostdy 10 7 Won Pukke Skouspel
6 Mon.30Mar Kearsney 10 41 Lost Pukke Skouspel
7 Sat.18Apr Centurion 12 21 Lost Tuks-Reeks
8 Fri.01May Vereeniging Gim 20 17 Won Tuks-Reeks
9 Sat.09May Rustenburg 22 19 Won Tuks-Reeks
10 Sat.16May Potch Volkskool 34 12 Won Home
11 Sat.23May Lichtenburg 32 21 Won Home
12 Sat.30May Wesvalia 41 9 Won Away
13 Sat.06Jun Potch Gim 24 31 Lost Away
14 Sat.20Jun Potch Volkskool 27 6 Won Leopards Big Schools playoff
15 Sat.25Jul Potch Gim 17 17 Drew Away
16 Sat.01Aug Piet Retief 24 18 Won Home
17 Sat.08Aug Oos-Moot 14 18 Lost Beeld
LINDEN
1 Sat.07Mar Brits 41 8 Won NWU Vaal Reeks
2 Sat.14Mar Dr Malan 19 3 Won Puk Vaal Reeks
3 Sat.21Mar Standerton 12 10 Won Puk Vaal Reeks
4 Tue.24Mar Hans Moore 28 0 Won Puk Vaal
5 Thu.02Apr Waterkloof 15 34 Lost Best of the West
6 Sat.04Apr Monnas Kwaggas 24 14 Won Best of the West
7 Mon.06Apr Pretoria BH XV 48 7 Won Best of the West
8 Sat.18Apr Volkskool Heidelberg 13 24 Lost NWU Vaal Final
9 Sat.09May Alberton 32 13 Won Home
10 Sat.16May Randburg 36 20 Won Home
11 Sat.23May Riebeeckrand 68 6 Won Away
12 Sat.30May Bastion 29 12 Won At Ellis Park
13 Sat.06Jun Dinamika 34 20 Won Away
14 Sat.13Jun Jan Viljoen Home
15 Sat.25Jul Randburg 15 27 Lost Home
MARAIS VILJOEN
1 Sat.28Feb Potch Volkskool 17 8 Won Home
2 Sat.07Mar Hugenote (Springs) 24 20 Won Home
3 Sat.14Mar Garsfontein 7 55 Lost Tuks-Reeks
4 Sat.21Mar Ermelo 5 8 Lost Tuks-Reeks
5 Tue.24Mar Kempton Park 33 17 Won Tuks-Reeks
6 Sat.18Apr Vereeniging Gim 17 3 Won Tuks-Reeks
7 Fri.01May Centurion 36 19 Won Tuks-Reeks
8 Sat.09May Ermelo 47 6 Won Tuks-Reeks
9 Sat.16May EG Jansen x x Drew Away
10 Sat.23May Jeugland 38 14 Won Away
11 Sat.30May Florida 40 14 Won Home
12 Sat.06Jun Die Anker 19 5 Won Home
13 Fri.12Jun Noordheuwel 52 22 Won Home
14 Sat.20Jun Vereeniging Gim 24 14 Won Away
15 Sat.25Jul Florida 17 11 Won Away
16 Sat.01Aug Menlopark 30 37 Lost Away
MENLOPARK
1 Sat.21Mar Grey College 27 50 Lost Away
2 Thu.02Apr Westville 25 27 Lost Kearsney Easter Rugby Fest
3 Sat.04Apr Selborne 20 28 Lost Kearsney Easter Rugby Fest
4 Mon.06Apr Glenwood 23 19 Won Kearsney Easter Rugby Fest
5 Wed.08Apr Paarl Gim 10 22 Lost Noord-Suid
6 Sat.11Apr Outeniqua 20 44 Lost Noord-Suid
7 Sat.18Apr Diamantveld 3 37 Lost Away
8 Sat.25Apr Kynoch Noord-Kaap 34 40 Lost Wildeklawer
9 Mon.27Apr Boland Landbou 20 24 Lost Wildeklawer
10 Sat.09May Waterkloof 9 23 Lost Beeld
11 Sat.16May Glenwood x x Drew Home
12 Sat.23May Garsfontein 21 31 Lost Home
13 Sat.06Jun Affies X X Drew Cancelled
14 Sat.13Jun Florida Home
15 Sat.01Aug Marais Viljoen 37 30 Won Home
16 Sat.08Aug HTS Middelburg 18 33 Lost Beeld
MIDDELBURG
1 Sat.28Feb Ermelo 27 13 Won Home
2 Sat.07Mar Potch Volkskool 30 12 Won Away
3 Sat.14Mar Driehoek 75 5 Won Home
4 Sat.21Mar Hoogenhout 45 22 Won Away
5 Sat.04Apr Louis Botha 5 17 Lost S/Cape S/T
6 Mon.06Apr Landboudal 10 14 Lost S/Cape S/T
7 Wed.08Apr Jim Fouche 26 14 Won S/Cape S/T
8 Sat.11Apr Grey Cherries 31 31 Drew Noord-Suid
9 Sat.18Apr Wonderboom 16 13 Won Puk Prestige: Cup SF
10 Sat.09May Potch Gim 11 17 Lost PUK Prestige 1-2
11 Sat.16May HTS Middelburg 26 41 Lost Home
12 Sat.23May HTS Witbank 59 0 Won Home
13 Sat.30May Nelspruit 10 34 Lost Away
14 Sat.06Jun Nelspruit 19 34 Lost Away
MONUMENT
1 Sat.07Mar Transvalia 52 0 Won Tuks-Reeks
2 Sat.14Mar Centurion 52 5 Won Tuks-Reeks
3 Sat.21Mar EG Jansen 18 8 Won Tuks-Reeks
4 Tue.24Mar Munster Academy 45 12 Won O/seas Tour
5 Sun.29Mar Blackrock 33 7 Won O/seas Tour
6 Thu.02Apr St Benedict’s 45 15 Won St John’s Rugby Festival
7 Sat.04Apr HJS Paarl BH 20 25 Lost St John’s Rugby Festival
8 Mon.06Apr Paul Roos 13 17 Lost St John’s Rugby Festival
9 Tue.14Apr Noordheuwel 55 10 Won Home
10 Sat.18Apr HTS Middelburg 28 5 Won Tuks-Reeks
11 Sat.25Apr Boland Landbou 22 20 Won Wildeklawer
12 Mon.27Apr Grey College 17 7 Won Wildeklawer
13 Fri.01May Nelspruit 37 33 Won Tuks-Reeks
14 Sat.09May EG Jansen 17 29 Lost Tuks-Reeks
15 Sat.16May Rustenburg 108 0 Won Home
16 Sat.23May Florida 110 7 Won Home
17 Sat.30May EG Jansen 32 26 Won Away
18 Sat.06Jun Glenwood 21 8 Won Away
19 Sat.13Jun KES 52 22 Won Home
20 Sat.20Jun Kempton Park 22 22 Drew Away
21 Sat.08Aug Eldoraigne 26 24 Won Beeld
22 Tue.18Aug Garsfontein 36 37 Lost Beeld MACRO SEMI
NELSPRUIT
1 Sat.07Mar Waterkloof 20 25 Lost Home
2 Sat.14Mar Vereeniging Gim 32 13 Won Tuks-Reeks
3 Sat.21Mar Pietersburg 30 21 Won Tuks-Reeks
4 Wed.25Mar Florida 55 24 Won Tuks-Reeks
5 Thu.02Apr Hilton 22 9 Won St John’s Rugby Festival
6 Sat.04Apr Garsfontein 28 16 Won St John’s Rugby Festival
7 Mon.06Apr Jeppe 35 33 Won St John’s Rugby Festival
8 Sat.18Apr Kempton Park 31 21 Won Tuks-Reeks
9 Fri.01May Monument 33 37 Lost Tuks-Reeks
10 Sat.09May Garsfontein 26 31 Lost Tuks-Reeks
11 Sat.16May HTS Witbank 48 10 Won Home
12 Sat.23May HTS Middelburg 33 35 Lost Away
13 Sat.30May Middelburg 34 10 Won Home
14 Sat.06Jun Middelburg 34 19 Won Home
15 Sat.25Jul HTS Middelburg 10 12 Lost Away
16 Sat.08Aug Garsfontein 36 48 Lost Beeld
OOS-MOOT
1 Sat.07Mar Ben Vorster 23 21 Won NWU Vaal Reeks
2 Sat.14Mar Frikkie Meyer 38 13 Won Puk Vaal Reeks
3 Sat.21Mar Montana 19 8 Won Puk Vaal Reeks
4 Tue.07Apr Jeugland 48 0 Won Hansieweek
5 Thu.09Apr Dr Malan 17 7 Won Hansieweek
6 Sat.11Apr John Vorster 3 0 Won Hansieweek
7 Sat.18Apr John Vorster 13 14 Lost Home
8 Fri.01May Wagpos 39 0 Won Beeld
9 Sat.09May Overkruin 17 16 Won PUK Prestige 15-16
10 Sat.16May Tuine 43 6 Won Home
11 Sat.23May Gerrit Maritz 83 6 Won Home
12 Sat.30May Tuine 61 3 Won Home
13 Sat.06Jun Pretoria Noord 29 14 Won Home
14 Sat.20Jun Pretoria Noord 44 7 Won Bulls Big Schools playoff
15 Sat.25Jul Overkruin 20 12 Won Home
16 Sat.08Aug Klerksdorp 18 14 Won Beeld
17 Sat.15Aug Helpmekaar 19 24 Lost Beeld
PARKTOWN
1 Tue.10Mar Helpmekaar 23 37 Lost Home
2 Sat.21Mar St David’s 43 21 Won Home
3 Thu.02Apr Kingswood 16 22 Lost KES Rugby Festival
4 Sat.04Apr Queen’s 15 26 Lost KES Rugby Festival
5 Mon.06Apr Hudson Park 10 23 Lost KES Rugby Festival
6 Sat.25Apr Westville 31 38 Lost Jeppe 125th
7 Mon.27Apr Maritzburg College 18 23 Lost Jeppe 125th
8 Fri.01May St Charles 34 10 Won Away
9 Sun.03May Northwood 10 19 Lost Away
10 Sat.09May St Stithians 36 7 Won Away
11 Sat.16May St John’s 26 32 Lost Home
12 Sat.23May St Benedict’s 27 25 Won Home
13 Sat.30May Pretoria BH 22 12 Won Home
14 Sat.06Jun St Alban’s 16 15 Won Away
15 Sat.25Jul Jeppe 20 27 Lost Away
16 Sat.01Aug KES 20 17 Won Away
PIETERSBURG
1 Sat.07Mar Vereeniging Gim 26 24 Won Tuks-Reeks
2 Sat.14Mar Florida 52 12 Won Tuks-Reeks
3 Sat.21Mar Nelspruit 21 30 Lost Tuks-Reeks
4 Sat.28Mar Paarl Gim 5 74 Lost Paul Roos R/D
5 Wed.01Apr Hottentots Holland 29 10 Won Away
6 Sat.18Apr Garsfontein 17 46 Lost Tuks-Reeks
7 Fri.01May Eldoraigne 10 43 Lost Tuks-Reeks
8 Sat.09May HTS Middelburg 15 48 Lost Tuks-Reeks
9 Sat.16May Helpmekaar 28 58 Lost Home
10 Sat.30May Ben Vorster 48 48 Drew Away
11 Sat.20Jun Tom Naude 63 10 Won Limpopo Big Schools playoff
12 Sat.25Jul Ben Vorster 48 21 Won Limpopo Big Schools final
13 Sat.08Aug Helpmekaar 20 32 Lost Beeld
POTCH GIM
1 Sat.07Mar Witteberg 29 12 Won Away
2 Sat.14Mar Oosterlig 65 3 Won Away
3 Sat.21Mar HTS Witbank 34 8 Won Home
4 Wed.25Mar Die Anker 17 11 Won Away
5 Sat.28Mar Transvalia 28 20 Won Pukke Skouspel
6 Mon.30Mar Florida 60 13 Won Pukke Skouspel
7 Thu.02Apr Langenhoven Gim 34 10 Won Oakdale Rugby Fest
8 Sat.04Apr Diamantveld 24 20 Won Oakdale Rugby Fest
9 Mon.06Apr Oakdale 7 42 Lost Oakdale Rugby Fest
10 Sat.18Apr Wesvalia 55 3 Won Puk Prestige: Cup SF
11 Sat.09May Middelburg 17 11 Won PUK Prestige 1-2
12 Sat.23May Wesvalia 55 3 Won Home
13 Sat.30May Potch Volkskool 33 3 Won Home
14 Sat.06Jun Klerksdorp 31 24 Won Home
15 Fri.12Jun Lichtenburg 44 28 Won Leopards Big Schools playoff
16 Sat.20Jun Lichtenburg 43 10 Won Leopards Big Schools playoff
17 Sat.25Jul Klerksdorp 17 17 Drew Home
18 Sat.01Aug Overkruin 39 7 Won Home
19 Sat.08Aug Volkskool Heidelberg 27 23 Won Beeld
20 Sat.15Aug Ben Vorster 21 10 Won Beeld
21 Sat.22Aug Helpmekaar 27 30 Lost Beeld LARGE FINAL
PRETORIA BH
1 Sat.21Mar Waterkloof Practice match
2 Thu.02Apr Wynberg 17 24 Lost St Stithians Festival
3 Sat.04Apr Windhoek HS 22 12 Won St Stithians Festival
4 Mon.06Apr Grey HS 0 41 Lost St Stithians Festival
5 Sat.18Apr KES 11 16 Lost Home
6 Sat.25Apr DHS 24 17 Won Jeppe 125th
7 Mon.27Apr Bishops 0 59 Lost Jeppe 125th
8 Fri.01May Maritzburg College 3 25 Lost Home
9 Sat.09May Jeppe 24 39 Lost Home
10 Sat.16May Westville 0 25 Lost Away
11 Sat.23May St Stithians 36 15 Won Away
12 Sat.30May Parktown 12 22 Lost Away
13 Sat.06Jun St John’s 26 24 Won Home
14 Sat.13Jun St Alban’s 27 21 Won Home
15 Sat.20Jun St Benedict’s 36 45 Lost Away
16 Sat.25Jul KES 22 24 Lost Away
17 Sat.01Aug Maritzburg College 6 55 Lost Away
18 Sat.08Aug Affies 3 56 Lost Home
19 Sat.15Aug Jeppe 5 9 Lost Away
RUSTENBURG
1 Sat.07Mar Eldoraigne 19 24 Lost Tuks-Reeks
2 Sat.14Mar Klerksdorp 12 43 Lost Tuks-Reeks
3 Sat.21Mar HTS Middelburg 26 41 Lost Tuks-Reeks
4 Sat.28Mar Florida 18 10 Won Pukke Skouspel
5 Mon.30Mar Framesby 43 34 Won Pukke Skouspel
6 Tue.07Apr Prince Edward (Zim) 26 12 Won Bizsport-Glenwood
7 Thu.09Apr Hereford (UK) 52 5 Won Bizsport-Glenwood
8 Sat.11Apr Fichardtpark 18 13 Won Bizsport-Glenwood
9 Sat.18Apr Transvalia 7 11 Lost Tuks-Reeks
10 Fri.01May Florida 43 23 Won Tuks-Reeks
11 Sat.09May Klerksdorp 19 22 Lost Tuks-Reeks
12 Sat.16May Monument 0 108 Lost Away
13 Sat.23May Ben Vorster 26 26 Drew Away
14 Sat.30May Lichtenburg 33 15 Won Away
15 Sat.06Jun Kempton Park 5 58 Lost Home
16 Sat.13Jun EG Jansen 12 73 Lost Home
17 Sat.20Jun Florida 19 31 Lost Away
ST ALBAN’S
1 Sat.14Mar St David’s 17 27 Lost Away
2 Sat.21Mar Sutherland 13 15 Lost Away
3 Sat.28Mar St John’s 18 24 Lost Away
4 Thu.02Apr St Andrew’s 12 31 Lost St Stithians Festival
5 Sat.04Apr Maritzburg College 16 33 Lost St Stithians Festival
6 Mon.06Apr Wynberg 0 53 Lost St Stithians Festival
7 Sat.11Apr St Stithians 18 10 Won Home
8 Sat.09May St Benedict’s 10 45 Lost Home
9 Sat.16May St Andrew’s School 38 9 Won Home
10 Sat.23May Jeppe 13 24 Lost Away
11 Sat.30May KES 10 18 Lost Away
12 Sat.06Jun Parktown 15 16 Lost Home
13 Sat.13Jun Pretoria BH 21 27 Lost Away
14 Sat.20Jun St Charles 23 26 Lost Old Boys Day
ST BENEDICT’S
1 Tue.24Mar Queen’s HS 61 0 Won Home
2 Sat.28Mar St David’s 58 7 Won Away
3 Thu.02Apr Monument 15 45 Lost St John’s Rugby Festival
4 Sat.04Apr St Charles 24 14 Won St John’s Rugby Festival
5 Mon.06Apr Hilton 20 34 Lost St John’s Rugby Festival
6 Sat.11Apr St John’s 39 10 Won Home
7 Sat.09May St Alban’s 45 10 Won Away
8 Sat.16May Jeppe 13 36 Lost Away
9 Sat.23May Parktown 25 27 Lost Away
10 Sat.06Jun Northcliff 70 10 Won Home
11 Sat.13Jun St Stithians 61 0 Won Home
12 Sat.20Jun Pretoria BH 45 36 Won Home
ST DAVID’S
1 Sat.14Mar St Alban’s 27 17 Won Home
2 Sat.21Mar Parktown 21 43 Lost Away
3 Sat.28Mar St Benedict’s 7 58 Lost Home
4 Thu.02Apr Graeme 19 15 Won KES Rugby Festival
5 Sat.04Apr DHS 10 33 Lost KES Rugby Festival
6 Mon.06Apr Kingswood 14 30 Lost KES Rugby Festival
7 Sat.11Apr CBC Boksburg 86 3 Won Home
8 Fri.17Apr Lazio (Ita) 0 10 Lost O/seas Tour
9 Fri.17Apr Roma (Ital 19 5 Won O/seas Tour
10 Sat.16May Randpark 22 22 Drew Home
11 Sat.23May St John’s 14 29 Lost Away
12 Sat.30May St Andrew’s School 8 0 Won Home
13 Wed.24Jun St Stithians 29 14 Won Home
ST JOHN’S
1 Sat.14Mar Helpmekaar 7 48 Lost Away
2 Sat.21Mar KES 15 19 Lost Home
3 Sat.28Mar St Alban’s 24 18 Won Home
4 Thu.02Apr HJS Paarl BH 0 52 Lost St John’s Rugby Festival
5 Sat.04Apr Hilton 5 27 Lost St John’s Rugby Festival
6 Mon.06Apr Golden Lions Inv 24 14 Won St John’s Rugby Festival
7 Sat.11Apr St Benedict’s 10 39 Lost Away
8 Sat.25Apr Rondebosch 12 49 Lost Wynberg Rugby Festival
9 Mon.27Apr SACS 10 48 Lost Wynberg Rugby Festival
10 Sat.09May St Andrew’s School 22 5 Won Home
11 Sat.16May Parktown 32 26 Won Away
12 Sat.23May St David’s 29 14 Won Home
13 Sat.30May Michaelhouse 3 37 Lost Home
14 Sat.06Jun Pretoria BH 24 26 Lost Away
15 Sat.13Jun Jeppe 24 39 Lost Home
16 Sat.20Jun St Stithians 26 29 Lost Home
ST STITHIANS
1 Sat.21Mar Jeppe 15 51 Lost Away
2 Thu.02Apr Schoonspruit Inv 36 5 Won St Stithians Festival
3 Sat.04Apr Michaelhouse 3 51 Lost St Stithians Festival
4 Mon.06Apr Clifton 24 29 Lost St Stithians Festival
5 Sat.11Apr St Alban’s 10 18 Lost Away
6 Sat.25Apr Bellville 22 41 Lost Wynberg Rugby Festival
7 Mon.27Apr Wynberg 0 48 Lost Wynberg Rugby Festival
8 Sat.09May Parktown 7 36 Lost Home
9 Sat.16May Noordheuwel 17 25 Lost Home
10 Sat.23May Pretoria BH 15 36 Lost Home
11 Sat.30May Kearsney 10 43 Lost Home
12 Fri.05Jun KES 8 40 Lost Home
13 Sat.13Jun St Benedict’s 0 61 Lost Away
14 Sat.20Jun St John’s 29 26 Won Away
15 Wed.24Jun St David’s 14 29 Lost Away
TRANSVALIA
1 Sat.28Feb HTS Middelburg 14 45 Lost Away
2 Sat.07Mar Monument 0 52 Lost Tuks-Reeks
3 Sat.14Mar EG Jansen 38 95 Lost Tuks-Reeks
4 Sat.21Mar Centurion 14 14 Drew Tuks-Reeks
5 Sat.28Mar Potch Gim 20 28 Lost Pukke Skouspel
6 Mon.30Mar Kynoch Noord-Kaap 13 43 Lost Pukke Skouspel
7 Sat.18Apr Rustenburg 11 7 Won Tuks-Reeks
8 Fri.01May Ermelo 25 41 Lost Tuks-Reeks
9 Sat.09May Centurion 5 22 Lost Tuks-Reeks
10 Sat.16May Oosterlig 42 14 Won Home
11 Sat.23May Hugenote (Springs) 33 57 Lost Away
12 Sat.30May Volkskool Heidelberg 12 14 Lost Away
13 Sat.20Jun Hugenote (Springs) 31 43 Lost Valke Big Schools playoff
VOLKSKOOL HEIDELBERG
1 Sat.07Mar Hans Moore 45 3 Won Home
2 Sat.14Mar Brits 29 10 Won Away
3 Sat.21Mar DR Malan 5 0 Won Home
4 Tue.24Mar Standerton 31 13 Won Away
5 Wed.08Apr Pro Ed Swakopmund 35 0 Won Away
6 Fri.10Apr Tsumeb Gim 19 0 Won Away
7 Sat.11Apr Walvisbaai PS 10 7 Won Away
8 Sat.18Apr Linden 24 13 Won NWU Vaal Final
9 Sat.09May Hans Moore 52 7 Won Home
10 Sat.16May Hugenote (Springs) 37 29 Won Away
11 Sat.23May Vereeniging Gim 19 20 Lost Home
12 Sat.30May Transvalia 14 12 Won Home
13 Sat.06Jun Oosterlig 18 0 Won Away
14 Sat.13Jun Benoni 52 13 Won Home
15 Sat.20Jun Oosterlig 36 16 Won Valke Big Schools playoff
16 Sat.25Jul Hugenote (Springs) 21 14 Won Home
17 Sat.08Aug Potch Gim 23 27 Lost Beeld
WATERKLOOF
1 Sat.07Mar Nelspruit 25 20 Won Away
2 Sat.14Mar Sentraal 48 5 Won Home
3 Sat.21Mar Pretoria BH Practice match
4 Sat.28Mar Framesby 36 10 Won Pukke Skouspel
5 Mon.30Mar Drostdy 12 16 Lost Pukke Skouspel
6 Thu.02Apr Linden 34 15 Won Best of the West
7 Sat.04Apr St George’s (UK) 50 10 Won Best of the West
8 Mon.06Apr Krugersdorp 74 0 Won Best of the West
9 Sat.11Apr Combined Sydney Schools 21 26 Lost Noord-Suid
10 Sat.25Apr Grey College 3 29 Lost Wildeklawer
11 Mon.27Apr Outeniqua 16 19 Lost Wildeklawer
12 Sat.09May Menlopark 23 9 Won Beeld
13 Sat.16May Garsfontein 25 27 Lost Away
14 Sat.23May Affies 15 28 Lost Away
15 Sat.30May Helpmekaar 16 17 Lost Away
16 Sat.01Aug Jeppe 32 16 Won Away
17 Sat.08Aug EG Jansen 22 26 Lost Beeld
WONDERBOOM
1 Sat.07Mar Lichtenburg 25 5 Won Puk Prestige
2 Sat.14Mar Noordheuwel 23 0 Won Puk Prestige
3 Tue.24Mar Jeugland 58 0 Won Puk Prestige
4 Mon.06Apr Jim Fouche 19 15 Won S/Cape S/T
5 Mon.06Apr George 51 7 Won S/Cape S/T
6 Wed.08Apr Louis Botha 8 10 Lost S/Cape S/T
7 Sat.18Apr Middelburg 13 16 Lost Puk Prestige: Cup SF
8 Thu.23Apr Zwartkop 26 12 Won Beeld
9 Sat.09May Wesvalia 41 0 Won PUK Prestige 3-4
10 Sat.16May Eldoraigne 13 23 Lost Home
11 Sat.23May Centurion 32 22 Won Away
12 Sat.30May Montana 41 21 Won Home
13 Sat.06Jun John Vorster 13 7 Won Away
14 Wed.10Jun Eldoraigne 13 23 Lost Away

12 Comments

  1. Latest score I could get with a couple of minutes left, Eldoraigne 20 Hugenote (Springs) 5.

    ReplyReply
  2. And don’t forget the big clash between Oosies and Ben Vorster on 7 March 2015! The day Oosies gave Ben Vorster a hiding to none-on the hockey astro as well as the rugby field. Hope for some neutral referee’s in the Tzaneen Lowveld. :wink:

    ReplyReply
  3. @ Woltrui – Oosies tn Vossies gaan beslis n riller van n rugby dag wees. Dink al die games, veral A-spanne, gaan taai wees. 1s gaan great wees, Oosies met sterk grd 12 groep en Vossies sterk gr 11 groep …, sou nice gewees het as dit in Pta was, sterkte !!!

    ReplyReply
  4. Waar is die Limpopo skole se name, sal graag hulle ook op die lys wil sien, is darem deel van Noordvaal, Pietersburg, Ben Vorster, Frikie Meyer ens ens

    ReplyReply
  5. @ Beet, thanks for giving us such a great schoolboy rugby platform.
    I recall St Albans lost to St. David’s Marist’s Inanda away 17 – 27 in a formal fixture on 14 March 2015.
    Also note that Pretoria Boys High will host Maritzburg college on Friday, 01 May 2015. That should be a cracker and I hope to attend.

    ReplyReply
  6. @Cappie: As ons bietjie kreatief is en ons vervang al die Berg skole met Parke kan dit dalk net Pretoria wees. Ek vermoed Paul R Oos verwys na alle skole van die ooste. :mrgreen:

    Of is dit dalk soos Talmud gesê het: “We don’t see things the way they are, We see them, the way We are”. Met die Kaapse skole wat alles hierdie jaar oorheers, is dit dalk net meer ekonomies om hulle dalk maar as maatstaf te gebruik. :mrgreen:

    ReplyReply

Leave a Reply